• Třídní výšlap s rodiči I.B

• Tentokrát jsme náš druhý třídní výšlap směřovali na místo zvané „Klárinka“ (u Nemile). Kousek jsme popojeli vlakem a cestou na vytyčené místo hledali ukryté poklady. Počasí nám přálo a opečené špekáčky velmi chutnaly. Opět se nám potvrdilo, že čas strávený společně mimo vyučování je moc fajn😊.
            Mgr. Jaroslava Králová, třídní učitelka
        • Oslava narozenin I.B

• Datum 3. 5. bylo velmi významné hned pro čtyři děti z naší třídy. V tento den a dokonce i ve stejném roce se narodily. Uspořádali jsme si dnes tedy narozeninovou oslavu. Nechybělo nic – oslavenci, dárky, zmrzlinový dort se svíčkami a ohňostrojem, zdravé a sladké občerstvení, gratulace a v neposlední řadě sváteční nálada.
            Třídní učitelka: Jaroslava Králová
        • Týden australské kultury - sbírka pro ohrožená zvířata v Austrálii

• V pondělí 13. května u nás ve škole začíná „Týden australské kultury“ a při této příležitosti bychom Vám chtěli oznámit výtěžek sbírky pro ohrožená zvířata v Austrálii. Tato sbírka probíhala od začátku března do konce dubna. S Vaší pomocí se nám podařilo vybrat 14 300 Kč. Chtěli bychom Vám moc poděkovat a současně Vám také říci, že si vážíme Vašeho zájmu o křehkou přírodu naší planety. Také bychom chtěli poděkovat Zoo v Praze, jejíž prostřednictvím se vybraná částka dostane přímo do Austrálie na záchranné projekty. Ještě jednou velké poděkování od nás.
            Žáci třídy 5.B
        • Čarodějnické dopoledne ve III.B

• V úterý 30. dubna se to ve třídě III.B hemžilo spoustou čarodějnic a čarodějů. Probíhalo u nic čarodějnické učení, při kterém jim nemusela pomáhat ani žádná kouzla.