• Přihlašování do zájmových útvarů

KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE

Každý zájmový útvar má kolonku Přihlásit se online. Tuto kolonku rozklikněte a vpravo nahoře klikněte na „Nový účet“ a v jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení.

Poté vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích.

KROK 2 - PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ A INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH

Po kliknutí na konkrétní přihlášku můžete vidět informaci o platbách, stáhnout si přihlášku k podpisu, ale také měnit kontaktní údaje, případně stahovat doplňující dokumenty (např. informace či formuláře k táborům apod.).

KROK 3 - VÝBĚR KROUŽKU (akce nebo tábora) PRO PŘIHLÁŠENÍ na www.zssvzabreh.iddm.cz

V menu vyberte položku Kroužky (akce, tábory). Zobrazí se vám přehled všech programů, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na pole s kroužkem se zobrazí detailní informace o něm a níže tlačítko Přihlásit. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zvolíte možnost „Nový účastník“.

KROK 4 – PŘIHLÁŠKA

Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku do kroužku. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku odcházet samostatně nebo v doprovodu (platí pro děti). Vyplňte odpovídající typ školy (případně podle okolností mimoškolní dítě či nestudující - dospělý). V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). Závisí to na typu školy a věku účastníka a také typu činnosti, na kterou se hlásíte. V dalším kroku vás prosíme o udělení souhlasů se zpracováním údajů, jsou-li potřebné. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec prosíme o potvrzení seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád DDM Krasohled najdete na webu www.zssvzabreh.cz, popřípadě v recepci k nahlédnutí. Kliknutím na tlačítko „přihlásit“ odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu „úvod“) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stavu jejich úhrad.

Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Prosíme, neplaťte předem! Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté ji proveďte.

KROK 5 – PLATBA

Úhradu můžete provést přímo v klientském účtu pomocí tlačítka „Zaplatit“ buď online kartou nebo online bankovním převodem. Zaplatit můžete také obvyklým bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce. Platbu můžete provést také hotově v kanceláři ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh. Při platbě na účet je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky! Proto doporučujeme pohodlnější platbu online.

Přihlašování DDM do ZÚ.pdf

• Severovýchod 484/26